Poznaj luksusowy Dwór Kraplewo

Witamy w Dworze Kraplewo - hotel oferuje miłą atmosferę, dzięki której poczujesz się jak w domu. Dwór w Kraplewie to prawdziwa perełka regionu. Położony u podnóża Wzgórz Dylewskich oferuje niezrównane widoki na okolicę.

Profesjonalny personel jest do Twojej dyspozycji, niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz w podróż służbową, romantyczny wypad czy rodzinne wakacje. Hotel oferuje również profesjonalne menu oraz smaczne dania tradycyjne. Celem jest zapewnienie Gościom niezapomnianego pobytu na północy Polski.

Oprócz możliwości znalezienia idealnego noclegu, znajdziesz również wykwintne doznania kulinarne. Restauracja oferuje menu, które zawiera zarówno tradycyjne dania z całej Polski, jak i nowe kreacje – wszystko przygotowywane jest ze świeżych składników z lokalnych gospodarstw i rolników.

Hotel oferuje niezapomniane, spersonalizowane wrażenia dzięki wszystkim wymienionym powyżej usługom. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić czas przy basenie, na tarasie, czy w jednym z przytulnych pokoi, hotel ma wszystko dla Ciebie. Doświadczenie pensjonatu jest wyjątkowe, jak żadne inne. Dlaczego więc nie zarezerwować pobytu na wyjątkowe wspomnienia?

W pobliżu hotelu znajdują się liczne atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca, takie jak: Ostróda – Żegluga Ostródzko-Elblońska-rejsy turystyczne, wyciąg do nart wodnych, centrum rekreacji Perła – basen, molo i nabrzeże jez. Drwęckiego, plaża miejska, tor kajakowy, kręgielnia, zamek i muzeum.

dworkraplewo - o-nas