Zarezerwuj pokój w Dworze Kraplewo

Hotel oferuje komfortowe noclegi dla 8 osób, do dyspozycji gości są 4 sypialnie i 2 łazienki. Pokoje są jasne, gustownie zaprojektowane i wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Jeśli chodzi o atmosferę panującą w pokojach, to są one przytulnie urządzone w staromodnym stylu, jak w klasycznym polskim dworku.

Prywatne apartamenty są przestronne, z dużymi oknami i dużą ilością naturalnego światła. Pokoje hotelowe wyposażone są w łazienkę i klimatyzację. Zapewniamy bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizory i łóżka w stylu hotelowym, aby zapewnić wszystkim gościom komfortowy sen. Nie musisz martwić się o dostęp do wody – zapewniamy ją w apartamentach i pokojach hotelowych.

Pokoje, apartamenty i apartamenty Dworu Kraplewo zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić wszelkie Państwa potrzeby; z własną łazienką, dużą przestrzenią, wygodnym łóżkiem, bezpłatnym wi-fi i nie tylko.

Aranżację wnętrz tworzą lokalne materiały i nowoczesne rozwiązania, nie pozostawiające miejsca na naśladownictwo. Każdy gość z pewnością pokocha to miejsce.

Hotel tylko najlepsze i najbardziej ekskluzywne apartamenty, od zacisznego pokoju ze stołem bilardowym po wykwintny apartament z winiarnią. Wyjątkowa architektura zamku obejmuje pokoje z łukami i autentycznym wyposażeniem, które sprawią, że poczujesz się jak w domu.

Na niezapomniany pobyt w Dworze Kraplewo czeka również nasza przestronna sala balowa. Dzięki oknom sięgającym od podłogi do sufitu i wysokim sufitom jest to idealne miejsce na każdą imprezę.Jeśli szukasz więcej miejsca na swoje wydarzenie, sala konferencyjna z przyjemnością zorganizuje spotkanie biznesowe lub rodzinne. Lub jeśli chcesz stworzyć bardziej intymną atmosferę na osobisty czas.

dworkraplewo - pokoje